w

Firma Kart-Map uczestnikiem targów mieszkaniowych redNet

Stoisko numer 12N firmy Kart-Map będzie można znaleźć w namiocie targowym przed wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Eksperci spółki zaprezentują na nim swój sztandarowy produkt – boks garażowy . W czasie spotkania zwiedzający będą mogli dowiedzieć się o korzyściach płynących z użytkowania boksu oraz zaznajomić się z możliwościami jego zastosowania . Ponadto, dla wszystkich, którzy zdecydują się zakupić boks garażowy podczas targów przygotowano specjalną ofertę promocyjną .

Boks garażowy to w pełni bezpieczna, trwała w użytkowaniu i niezwykle funkcjonalna szafa , służąca do magazynowania wszystkich niezbędnych rzeczy na podziemnym miejscu parkingowym . Przestrzeń użytkową boksu garażowego można w pełni dopasować do swoich potrzeb, gabarytów i specyfiki przechowywanych w nim rzeczy . Zmieści się w nim zarówno rowerek dziecięcy i deska snowboardowa, jak również drabina.

„Zbliżające się targi mieszkaniowe dają nam możliwość dotarcia z naszym innowacyjnym boksem garażowymdo jak najszerszego grona odbiorców . To także doskonała okazja do poznaniaopinii klientów odnośnie oferowanych przez nas produktów . Wiedza w tym zakresie jest niezwykle cenna i umożliwi nam wprowadzenie ulepszeń odpowiadających potrzebom naszych odbiorców . Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia stoiska 12N w namiocie targowym. Jest to wyjątkowa szansa na zakup boksu garażowego w atrakcyjnej cenie promocyjnej” – mówi Krzysztof Łachacz, właściciel firmy Kart-Map.

Targi redNet DOM MIESZKANIE to jedna z najważniejszych imprez w branży nieruchomości . Ich pomysłodawcą jest spółka redNet , która jest największym organizatorem targów niezwiązanym z jednym obiektem wystawienniczym. Wydarzenie redNet Dom Mieszkanie/Dom Mieszkanie Wnętrze odbywa się w sześciu największych aglomeracjach Polski .

Informacje o firmie:

Firma Kart-Map powstała w 1985 roku i jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli metalowych w Polsce. Spółka posiada w swoim asortymencie około 150 produktów , którychodbiorcami są klienci biznesowi . Systematycznie poszerza ofertę i modyfikuje ją pod kątem potrzeb nabywców. Firma oferuje również produkt dla klienta indywidualnego – boks garażowy.

Napisane przez Orchidea PR

Dariusz Bralski wśród najlepszych spółdzielców

Agoda.com przedstawia listę najbardziej malowniczych zamków w Niemczech