w

EZVIZ z nowym modelem smart dzwonka do drzwi DB2

EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, prezentuje swój nowy, innowacyjny produkt – bezprzewodowy dzwonek do drzwi DB2, który pozwala nie tylko szybko i skutecznie zweryfikować tożsamość osoby dzwoniącej, lecz także umożliwia rozmowę z nią poprzez aplikację EZVIZ w telefonie. Dzięki wbudowanej baterii o pojemności 5200Ah dzwonek potrafi pracować nawet do 115 dni na jednym ładowaniu.

EZVIZ prezentuje DB2, w 100 proc. bezprzewodowy dzwonek do drzwi zasilany bateryjnie, który spełnia wszystkie podstawowe potrzeby w zakresie ochrony mieszkania. DB2 działa sprawnie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych – śnieg, deszcz czy silne porywy wiatru nie zakłócają jego funkcjonalności. Dzięki polimerowej obudowie o klasie szczelności IP65 dzwonek jest w pełni chroniony przed wnikaniem wilgoci czy pyłu.

Innowacyjność na wyciagnięcie ręki

Dzwonek został wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, w tym transmitowanie wideo w rozdzielczości 2K, która zapewnia ostrość i szczegółowość obrazu. Dodatkowo zaawansowana optyka smart dzwonka pomaga uzyskać pole widzenia o szerokości 176 stopni. Dzięki wyposażeniu produktu w czujniki PIR DB2 może on bezproblemowo wyróżnić ludzką sylwetkę, redukując ilość fałszywych alarmów, generowanych przez poruszające się obiekty, takie jak liście lub małe zwierzęta.

DB2 jest także wyposażony w gong wewnętrzny, który nie tylko zapewnia odpowiednią słyszalność, ale też pozwala na zwiększenie zasięgu sygnału WiFi, zapewniając stabilne i wysokiej jakości połączenie w każdej sytuacji – również w momencie, kiedy znajdujemy się w dużej odległości od telefonu.

Wygodna komunikacja i kompletne bezpieczeństwo

Dzwonek DB2 nie tylko pomaga szybko sprawdzić kim jest osoba, czekająca pod naszymi drzwiami, lecz także porozmawiać z nią dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w przypadku dostaw kurierskich lub przyjścia listonosza. Noktowizja w podczerwieni o zasięgu do 5 m sprawia, że kamera DB2 zapewnia widoczność nawet w warunkach całkowitej ciemności (w trybie czarno-białym). Ponadto, inteligentny dzwonek posiada alarm antysabotażowy zabezpieczający urządzenie przed próbą demontażu i kradzieży.

DB2 jest dostępny w sprzedaży na Allegro. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem EZVIZ lub odwiedzenie strony: https://www.ezviz.com/pl/product/DB2/40023

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.

Kontakt dla mediów

Patrycja Osiadacz    
PR Senior Consultant              
mail: [email protected]  

Napisane przez H

Gospodarka wojenna Rosji

EZVIZ prezentuje swój pierwszy odkurzacz RH1 w Polsce