w , , , ,

Europejskie Targi Pracy – Białystok 2012

Targi skierowane są do osób poszukujących pracy i bezrobotnych.  
– Celem Targów oraz Dnia Informacyjnego EURES jest m.in. przekazanie informacji na temat europejskiego rynku pracy oraz warunków życia i pracy w wybranych krajach Unii Europejkiej, a także  międzynarodowe i krajowe pośrednictwo pracy – deklarują organizatorzy.

Swoja ofertę prezentują zarówno polscy, jak i zagraniczni pracodawcy, obecni są przedstawiciele instytucji rynku pracy, a także doradcy EURES z Belgii, Holandii, Finlandii, Łotwy oraz Wielkiej Brytanii.

Prezentowane są oferty pracy sezonowej (m.in. w Wielkiej Brytanii), a zainteresowani mogą przeprowadzić wstępne rozmowy kwalifikacyjne.

Udział w targach to też okazja dla rodzimych przedsiębiorstw, by pokazać się jako dobry pracodawca, oferujący pracę  w rozwojowej, polskiej  firmie. Z takim zamiarem wystawia się białostocka Automatyka Pomiary Sterowanie SA Spółka obecnie nie prowadzi rekrutacji, ale to się może zmienić już wkrótce. 

 – W każdej chwili możemy potrzebować pracowników, dlatego zawsze jesteśmy  na targach pracy – mówi Jerzy Busłowski, wiceprezes APS SA. –  To też okazja do wyłowienia specjalistów o unikatowych umiejętnościach, a takich gotowi jesteśmy zatrudnić choćby zaraz.

Spółka tradycyjnie stawia na pasjonatów, zainteresowanych branżą automatyki przemysłowej. Takie osoby mogą liczyć na szkolenia, praktyczną naukę, no i potem na pracę w innowacyjnej spółce.

Targi odbywają się dziś w Centrum Astoria w godz. 10-16.

Avatar photo

Napisane przez Masz-Media

KSG Agro zwiększył zysk w pierwszym kwartale o 65%

Oracle informuje o udostępnieniu użytkownikom indywidualnym platformy Java 7 w serwisie java.com