w

Europ Assistance z pomocą dla klientów programu “Hyundai 5+”

Bezpłatny program “Hyundai 5+” został przygotowany specjalnie z myślą o klientach, którzy posiadają pojazdy starsze niż 5 lat i regularnie serwisują je w ASO Hyundai. Po każdym okresowym przeglądzie ochrona ubezpieczeniowa jest przedłużana na kolejne 12 miesięcy, chyba że klient wcześniej dokona kolejnego przeglądu.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę w trakcie podróży po Polsce, a klient w sytuacji awarii, czy wypadku może skontaktować się z całodobowym Centrum Pomocy. Program “Hyundai 5+” gwarantuje usprawnienie pojazdu, holowanie do najbliższej ASO i dostarczenie paliwa. Ponadto, jeżeli w wyniku unieruchomienia pojazdu został on odholowany i nie może być naprawiony tego samego dnia, klient może skorzystać  z samochodu zastępczego, zakwaterowania w hotelu, lub transportu do miejsca zamieszkania lub miejsca docelowego podróży, a także przechowania pojazdu i przeładunku towaru (tylko dla modelu LCV). 

Z programu mogą skorzystać wszyscy posiadacze pojazdów Hyundai bez względu na miejsce zakupu, również, jeżeli pojazd pochodzi z dystrybucji zagranicznej

Krew na wagę złota

Urząd pracy – wsparcie dla młodych