w

Dealz nowym najemcą Galerii Bemowo

W piątek 30 września do grona najemców Galerii Bemowo dołączyła sieć supermarketów Dealz. Nowy najemca zajmuje powierzchnię 477 m2.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów, będąca częścią Pepco Group. W ofercie sklepu można znaleźć ponad 3000 produktów spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. W sklepach Dealz znajdują się również działy z produktami sezonowymi oraz zdrową żywnością. Dzięki zróżnicowanemu asortymentowi, zakupy w Dealz może zrobić cała rodzina, a przystępna cena oferowanych produktów sprawia, że wizyta w sklepie to czysta przyjemność!

Lokal Dealz jest zlokalizowany na parterze, vis-a-vis apteki. Zajmuje powierzchnię 477 m2.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. 

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Czy inflacja zagląda do misek naszych pupili? PAYBACK bada preferencje zakupowe opiekunów zwierząt w dobie rosnących cen

Wrocławskie przedszkolaki pobiegły po medale. Ścigali się też rodzice