w

Darowizna w wysokości 60 000 zł na organizacje pozarządowe. Kuehne+Nagel podsumowuje celebrację jubileuszu

Kuehne+Nagel w Polsce, w ramach obchodów 30-lecia działalności, przeznaczyło 60 000 PLN na wsparcie organizacji pozarządowych. Poprzez quiz internetowy firma umożliwiła odbiorcom podzielenie kwoty darowizny na trzy inicjatywy – Stowarzyszenie UNICEF Polska oraz Stowarzyszenie Wiosna i jej dwa projekty społeczne: Akademia Przyszłości i Szlachetna Paczka.

Odbiorcy akcji podzielili pulę środków według własnego uznania. W efekcie Kuehne+Nagel wpłaci darowizny w wysokości 20 930 PLN na rzecz Stowarzyszenia UNICEF Polska oraz 39 070 PLN na rzecz Stowarzyszenia Wiosna.

„Jubileusz to wyjątkowy czas nie tylko dla firmy, klientów i pracowników, ale też dla naszego otoczenia. Dlatego zdecydowaliśmy, że będziemy świętować 30. rocznicę działalności w inny niż dotąd sposób. Cieszę się, że ta inicjatywa spotkała się z tak dużym zaangażowaniem i że dzięki niej zaprezentowaliśmy tak wiele nowych informacji o historii naszej firmy. Liczę, że w kolejnych latach będziemy pielęgnować naszą współpracę zarówno z UNICEF Polska, jak i ze Stowarzyszeniem Wiosna” – komentuje Wojciech Sienicki, Dyrektor Zarządzający polskim oddziałem Kuehne+Nagel.

„Świętowanie poprzez pomaganie to wspaniała inicjatywa. Dziękujemy firmie Kuehne+Nagel oraz wszystkim biorącym udział w quizie za ten świąteczny prezent, który pomoże nam zrobić jeszcze więcej dla dzieci. Z okazji Waszego jubileuszu, w imieniu swoim i całego zespołu UNICEF Polska, życzę Wam kolejnych wspaniałych lat pełnych sukcesów. Jestem przekonana, że nasza współpraca będzie się rozwijać i razem zrobimy jeszcze wiele dobrego dla najmłodszych” – powiedziała Renata Bem, Zastępca Dyrektora Generalnego UNICEF Polska.

„Dziękujemy za wielkie serce Kuehne+Nagel i wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli dzielić dobro z potrzebującymi rodzinami ze Szlachetnej Paczki i dziećmi, które w siebie nie wierzą z Akademii Przyszłości. Dziękujemy również wszystkim biorącym udział w quizie – to Wy pomagacie nam dzielić dobro. Z okazji tak pięknego jubileuszu, życzymy Zarządowi oraz Pracownikom firmy Kuehne+Nagel nieustających sukcesów, rozwoju i zadowolenia z Waszej pracy. Świętowanie z Wami, a także nasza współpraca to wielka radość i duma” – powiedziała Dominika Langer-Gniłka, Wiceprezeska Stowarzyszenia Wiosna.

Samsung AirDresser – sposób na perfekcyjny wygląd kreacji, na co dzień i od święta

Adalbertus: innowacyjny Kreator do projektowania koszul na miarę