w

Comfort Wash – Samsung & Persil w innowacyjnym programie subskrypcji pralek

Samsung połączył siły z marką Persil tworząc wyjątkowy program subskrypcji o nazwie Comfort Wash[1]. W ramach aktywacji użytkownicy mogą wypożyczyć pralkę Samsung EcoBubble wraz z comiesięczną dostawą detergentów Persil i Silan wprost pod drzwi mieszkania. Wygodnie, elastycznie i ekonomicznie, a przy tym w duchu smart.

Idea Comfort Wash oparta została na założeniu, że nie wszyscy użytkownicy chcą posiadać sprzęt na własność. To doskonała propozycja dla osób często zmieniających miejsce zamieszkania i poszukujących elastycznych rozwiązań. Subskrypcja sprzętu sprawdzi się również w przypadku małych i średnich firm chcących optymalizować wydatki. Nie zapominajmy jednak o osobach chcących przetestować urządzenie przed zakupem. Udział w programie Comfort Wash jest ku temu świetną okazją.

Comfort Wash – nowy wymiar prania 

Cały proces to zaledwie kilka prostych kroków. Użytkownik wybiera jeden z planów subskrypcji najbardziej odpowiadający jego potrzebom  – FLEX Plan, STANDARD Plan lub FAMILY Plan. W ciągu 4 dni roboczych serwis dostarcza pralkę Samsung z technologią EcoBubble™. Każdy z 3 modeli dostępnych w ramach subskrypcji wyposażony jest w programy przeznaczone do prania różnego rodzaju tkanin.  

W Polsce Samsung jest liderem sprzedaży wśród producentów pralek. Co więcej aż 93% z tych urządzeń znajduje się w klasach A i B[2]. Dzięki temu, możemy powiedzieć, że są to najczęściej kupowane energooszczędne pralki w kraju. 

 

Oferowane w ramach subskrypcji urządzenia piorą skuteczne nawet w niskiej temperaturze za sprawą technologii EcoBubble™. Z połączenia wody, powietrza i detergentu tworzy się piana wnikająca głęboko w materiał, co pozwala efektywnie usunąć zabrudzenia nawet w wodzie o temperaturze 15 stopni. Ponadto pralki posiadają program Higieniczna para oraz panel AI Control umożliwiający personalizację ustawień[3]. 

 

Wartość dodaną stanowi aplikacja SmartThings z rozszerzeniem SmartThings Energy[4], dzięki której użytkownicy mogą monitorować i analizować ilości energii zużywanej przez podłączone do niej urządzenia Samsung[5]. W efekcie lepiej kontrolują, a nawet obniżają miesięczne rachunki za prąd. 

 

Do wybranej w ramach subskrypcji pralki użytkownik będzie regularnie otrzymywał 4-komorowe kapsułki do prania Persil 4w1 Discs w zestawie z płynem do płukania tkanin Silan. To produkty, które dbają o ubrania, zapewniając im „dłuższe życie”. Co więcej, opakowania Persil nadają się w 100% do recyklingu.

  

Więcej informacji znajdziesz na: https://comfortwash.pl/

 


[1] Szczegóły programu, w tym warunki uczestnictwa, zakres terytorialny i modele biorące udział w programie znajdują się na https://comfortwash.pl/

[2] Dotyczy modeli pełnowymiarowych.

 

 

 

[3] Panel AI Control dostępny w modelach Eco Bubble™ WW90T534DAE oraz WW80T554DAT

 

 

 

[4] Aplikacja SmartThings dostępna w modelach Eco Bubble™ WW90T534DAE oraz WW80T554DAT

 

 

 

[5] Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz Samsung Account

 

 

 

Walenty rozdaje prezenty – romantyczne i ekologiczne Walentynki w NoVa Park

Niepowstrzymana kreatywność i funkcjonalność w kunsztownym wydaniu. Projekty nagrodzone w trzecim etapie Tubądzin Design Awards