w

Ciąg dalszy świątecznych atrakcji w NoVa Park

Coraz bliżej Święta, a w NoVa Park coraz więcej gwiazdkowych atrakcji! W dniach 14-23 grudnia szykuje się kolejna porcja aktywności w świątecznym klimacie. W programie m.in. Jarmark Świąteczny, warsztaty tworzenia mydełek, Świąteczna Masa Rowerowa, akcja charytatywna wspierająca czworonogi oraz pakowanie prezentów w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park.

Co czeka klientów NoVa Park w nadchodzących dniach? Odpowiedź jest prosta! Wiele atrakcji, dużo dobrej zabawy i niespodzianki! W ramach kalendarza adwentowego na profilu NoVa Park na Facebooku codziennie aż do 24 grudnia, o godz. 12.00, publikowane są posty z zagadkami, rebusami, krzyżówkami i innymi zadaniami do wykonania, które przybliżają nas do pierwszej gwiazdki! Z kolei do 23 grudnia w NoVa Park obecna jest świąteczna sceneria, na tle której można wyczarować wspaniałe pamiątkowe zdjęcie, zrobić sobie selfie lub zapozować wspólnie z rodziną i znajomymi. Nasza świąteczna scenografia to także obowiązkowe tło w konkursie, który odbędzie się na profilu NoVa Park na Facebooku i Instagramie w dniach 16-20 grudnia. Na autorów trzech najpiękniejszych zdjęć wykonanych w NoVa Park czekają karty podarunkowe na zakupy w centrum.

W dniach 16-18 grudnia w godzinach 13.00-19.00 odbędzie się kolejna akcja premiowana upominkami. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, okazać paragon w Punkcie Obsługi Akcji, a nasi pomocnicy Mikołaja zapakują Wasze prezenty! Dodatkowo, w tych samych dniach organizujemy zbiórkę karmy dla gorzowskiego schroniska Azorki, a w niedzielę, 18 grudnia w godzinach 12.00-18.00 odbędzie się kiermasz charytatywny Fundacji Mam Marzenie.

18 grudnia swój przejazd odbędzie również Świąteczna Masa Rowerowa, organizowana przez Rowerowy Gorzów. Meta zabawy odbędzie się pod NoVa Park, a w ramach akcji odbędzie się konkurs na najlepsze świąteczne przebranie dla uczestników masy.

Na mieszkańców Gorzowa i okolic czeka także druga odsłona Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się w dniach 16-23 grudnia 2022 roku w godz. 10.00-20.00. Będzie to okazja do kupienia dekoracji świątecznych do domu lub prezentów od lokalnych rzemieślników. Wśród bogatej oferty Jarmarku znajdą się m.in. sery, chleby, miody, wina i piwa, ozdoby świąteczne, rękodzieło i wiele więcej.

Wielkie odliczanie do Gwiazdki zakończymy 23 grudnia. W piątek przed Wigilią, w godzinach 13.00-19.00, dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły tworzyć świąteczne mydełka pachnące cynamonem i goździkami podczas warsztatów DIY.

„Pierwsza połowa grudnia pozytywnie zaskoczyła nas dużą frekwencją podczas organizowanych przez NoVa Park wydarzeń. Teraz czas na kolejne atrakcje i jeszcze większą dawkę gwiazdkowej magii. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas konkursów, warsztatów DIY i kolejnej edycji Jarmarku Świątecznego, a także wsparcia naszych akcji charytatywnych. Pamiętajcie, że grudzień to czas radości i dzielenia się z innymi” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wydarzenia stacjonarne odbędą się w NoVa Park na poziomie 0, przy windzie panoramicznej, z wyjątkiem jarmarku świątecznego, który będzie można znaleźć na poziomie 0, przy sklepach Pepco i Sinsay.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: TOUS, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, CHANGE Lingerie, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, iSpot, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Avatar photo

Napisane przez Orchidea PR

Święta za pasem! Czy będziemy go zaciskać?

Skarpa Warszawska – wydawnictwo misji, którą od dekady jest stolica i czytelnicy