w

Certyfikat GEDNAP 56 i 57 dla testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Certyfikat GEDNAP (German DNA Profiling Group) to jeden z najważniejszych certyfikatów, jakie są przyznawane laboratoriom genetycznym. Dokument ten na całym świecie stanowi znak rozpoznawczy świadczący o wysokiej jakości i najwyższych kompetencjach w zakresie wykonywanych badań genetycznych. Uzyskany przez testDNA Laboratorium Sp. z o.o. certyfikat GEDNAP 56 oraz 57 to najlepsza gwarancja dla pacjentów, że wykonywane przez laboratorium badania DNA dają pewny i wiarygodny wynik.

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. regularnie uczestniczy w zewnętrznych kontrolach jakości badań

Laboratorium regularnie uczestniczy w międzynarodowych programach biegłości badań DNA, uzyskując bardzo dobre oceny. Coroczny udział w co najmniej trzech takich programach jest jednym z działań kontrolnych zapewnienia jakości badania. Wynikają one z procedur przyjętych przez laboratorium w momencie przystąpienia do akredytacji ISO 172015.

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. posiada akredytację PCA, nr AB 1618, od 2016 roku. Poza certyfikatami GEDNAP uzyskało m.in. certyfikaty ISFG (International Society for Forensic Genetics) oraz 100% zgodność wyników w międzynarodowym programie badania biegłości CTS w zakresie profilowania DNA w testach na ojcostwo z wymazów z policzka oraz z próbek śladowych.

Marka testDNA funkcjonuje już od 2003 roku

Marka testDNA jest obecna na polskim rynku od ponad 16 lat. W tym czasie wykonała analizy dla 250 000 pacjentów oraz zdobyła zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy, czego potwierdzeniem są liczne referencje i opinie. Certyfikaty uzyskane w kontrolach zewnętrznych stanowią dla pacjenta potwierdzenie jakości badań i pewnego wyniku analiz DNA.

Dodatkowe informacje

Kontakt: tel. 32 44 534 26, kom. 570 070 054 | https://www.testdna.pl/

Napisane przez Barbara Prokurat

Ramy mające na celu poprawę bezpieczeństwa oprogramowania

Trzy lata więzienia dla hakera odpowiedzialnego za włamania na konta raperów i gwiazd sportu w…