w

Caring for Water: konferencja GROHE X Summit 2023 poruszy tematy dotyczące przyszłości naszej planety

Konferencja GROHE X Summit „Caring for Water” odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 r. na platformie GROHE X. Wszystkie wydarzenia będą transmitowane będzie w formie online.

• Każdy dzień konferencji GROHE X Summit poświęcony jest jednemu z makrotrendów: urbanizacji, zrównoważonemu rozwojowi oraz zdrowiu i dobremu samopoczuciu

• Najważniejsze tematy poruszane podczas paneli dyskusyjnych: Co sprawia, że dane miejsce nazywamy domem? Jak będziemy żyć i korzystać z wody w przyszłości? W jaki sposób woda może pomóc uzdrowić coraz bardziej zestresowaną populację?

 

Warszawa, 7 lutego 2023 – Kiedy korzystamy z wody, często zapominamy o jej życiodajnej wartości – i o tym, że nie jest to nieskończone źródło. Właśnie dlatego marka GROHE jako globalny producent kompletnych rozwiązań łazienkowych i kuchennych poświęci swoją pierwszą w historii konferencję GROHE X Summit 2023, która odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 r. – tematowi „ Caring for water”, czyli trosce o element, bez którego nie możemy żyć: wodzie.

Troska o wodę to wyzwanie dla nas wszystkich 

Społeczeństwa na całym świecie stoją przed licznymi wyzwaniami, które wymagają od ludzi dzielenia się wiedzą, nowymi pomysłami i innowacyjnym podejściem połączonym z dużą dozą pragmatyzmu. Podczas konferencji GROHE X Summit 2023 marka GROHE podkreśli znaczenie i wartość wody. Połączymy branżę sanitarną z innymi dziedzinami, aby pokazać, że do osiągnięcia zmian potrzebny jest cały ekosystem.

„Przyjrzymy się wodzie w kontekście kluczowych trendów, które kształtują naszą branżę oraz przyszłość mieszkalnictwa: urbanizacji, zrównoważonemu rozwojowi oraz zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Zadamy sobie pytanie, jak wygląda przyszłość życia w świecie, który wydaje się kręcić szybciej niż kiedykolwiek wcześniej? Jak możemy przyczynić się do bardziej ekologicznych budynków? I wreszcie, jaki potencjał ma woda jako nowe doświadczenie uważności” – mówi Jonas Brennwald, Leader LIXIL EMENA.

 

Tematyka paneli dyskusyjnych 

Eksperci i goście konferencji GROHE X Summit zostaną zaproszeni do dyskusji w różnych wydarzeniach i formatach. Od zorientowanych na praktykę spotkań typu masterclass, prowokujących do relfeksji dyskusji panelowych, po inspirujące przemówienia i ciekawostki oparte na faktach. Internetowa platforma GROHE X jest miejsce, które zaspokaja różnorodne potrzeby całego ekosystemu, w który marka GROHE chce się zaangażować. Uzupełnieniem programu konferencji będą prezentacje nowych produktów i technologii GROHE, zapewniających klientom najlepsze możliwe wsparcie w rozwoju ich firm w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości.

Marka GROHE ma przyjemność ogłosić następującą listę potwierdzonych prelegentów i gości:

Elina Hiltunen, The Futures Agency, zademonstruje, w jaki sposób możemy tworzyć scenariusze, które pokazują nam możliwą przyszłość organizacji i sugerują potencjalne ścieżki rozwoju.

Børge Ousland, norweski badacz i polarnik, opowie, jak podczas swoich wypraw obserwuje zmiany klimatyczne i ich skutki.

Beth Healey, pracownik naukowy Europejskiej Agencji Kosmicznej, przedstawi swoje odkrycia dotyczące zależności ludzkości od wody.

Thomas Rau, założyciel Turntoo i RAU architects; Anne-Vera Deinhammer, Dyrektor ds. miast i regionów o obiegu zamkniętym z Austriackiego Forum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym; Gerhard Sturm, Leader Commercial Development, LIXIL EMENA, omówią, w jaki sposób musimy budować przyszłość, uwzględniając zrównoważony rozwój.

Tina Norden, Dyrektor Conran and Partners; Rhael „LionHeart” Cape, artysta słowa mówionego; dr Alan Dilani, założyciel Międzynarodowej Akademii Projektowania i Zdrowia; Karl Lennon, Leader Projects Channel A&D, LIXIL EMENA, przyjrzą się uzdrawiającej sile architektury.

Zarejestruj się już teraz, aby zawczasu zapisać się na interesujące Cię wydarzenia konferencji GROHE X Summit „Caring for Water” i uzyskaj informacje z pierwszej ręki o tym, jak marka GROHE zamierza stawić czoła przyszłym wyzwaniom związanym z żywiołem, który jest esencją naszego życia.

Dowiedz się więcej o konferencji GROHE X Summit „Caring for Water” i zarejestruj się tutaj.

+++ Szczegółowy program można znaleźć znajduje się w załączniku +++

Obserwuj nas w mediach społecznościowych za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama, LinkedIn i YouTube.

Napisane przez Dorota Lempek

Ile znaczy 1,5%?

Fitch Ratings potwierdza ocenę EFL na poziomie A