w

Boksy garażowe Kart-Map – synonim bezpieczeństwa

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Kart-Map – producent mebli metalowych. I to właśnie dlatego wszystkie produkty spółki charakteryzują się bezpieczeństwem, funkcjonalnością oraz ergonomią użytkowania.

Kart-Map stawia na bezpieczeństwo

Meble warsztatowe, meble medyczne, metalowe szafy biurowe czy boksy garażowe – wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy Kart-Map są bezpieczne, funkcjonalne i ergonomiczne, ponieważ to właśnie te cechy w dużej mierze mają wpływ na decyzje zakupowe klientów. Dzięki własnemu działowi projektowo-prototypowemu proponowane rozwiązania są konkurencyjne i elastyczne, a spółka jest nastawiona na ciągły wzrost innowacyjności i ulepszanie swoich produktów, tak aby jak najbardziej spełniały one wszystkie oczekiwania i wymagania odbiorców. „Prowadzimy żmudny i długotrwały proces prototypowania, ponieważ tylko w ten sposób możemy dopuścić do obrotu handlowego nowatorskie, a przede wszystkim bezpieczne wyroby” – mówi Krzysztof Łachacz, właściciel firmy Kart-Map. Tego typu podejście wraz z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz surowymi obowiązującymi wewnątrz firmy normami jakości gwarantują, że klienci Kart-Map mogą przez wiele lat cieszyć się produktem pełnowartościowym oraz wykonanym w pełni zautomatyzowanymi i przyjaznymi środowisku metodami produkcyjnymi.

Boksy garażowe – bezpieczny sposób na przechowywanie garażowe

Boks garażowy to sztandarowy produkt firmy Kart-Map skierowany do klienta indywidualnego. Rozwiązanie przypomina szafę i służy do magazynowania wszystkich niezbędnych rzeczy na podziemnym miejscu parkingowym. Podobnie jak w przypadku innych produktów spółki, wprowadzenie boksu garażowego na rynek również było poprzedzone długim procesem projektowania i prototypowania. Pozwoliło to na stworzenie produktu w pełni bezpiecznego, zgodnego z założeniami ochrony przeciwpożarowej budynków wielorodzinnych i wielokondygnacyjnych oraz innymi przepisami obligatoryjnymi w budownictwie. Wynikiem wielogodzinnych analiz i testów jest również absolutna wytrzymałość i nieodkształcalność rozwiązania, z potwierdzoną atestem wytrzymałościowym nośnością na poziomie 500 kilogramów. Znaczy to tylko tyle, że boks garażowy jest w stanie udźwignąć ciężar wielkości aż pół tony. „Nasze boksy garażowe są nie tylko bezpieczne, ale także funkcjonalne. Zawdzięczamy to szeregowi innowacyjnych ergonomicznych rozwiązań, które wpływają na wygodne i komfortowe korzystanie z produktu przez wszystkich niezależnie od płci czy wzrostu” – dodaje Krzysztof Łachacz z firmy Kart-Map.

Na co zwracać uwagę wybierając profesjonalny boks garażowy?

Na rynku obecnych jest coraz więcej firm posiadających w swojej ofercie boksy garażowe. Zaobserwować można także, że coraz więcej osób prywatnych nabywa ten produkt, ponieważ – w sytuacji, gdy nie posiadają garażu – chcieliby mieć miejsce, gdzie można spokojnie przechowywać m.in. rower, wózek dziecięcy, narzędzia czy deskę kitesurfingową. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się oferowanym rozwiązaniom i zwrócić uwagę na kilka elementów mających istotny wpływ na decyzję o zakupie. „Najważniejszą rzeczą przy wyborze boksu garażowego jest jego nośność. Im jest wyższa, tym lepiej” – radzi Krzysztof Łachacz. „Nasze produkty posiadają odpowiednio duży zapas obciążalności, dzięki czemu można je spokojnie eksploatować bez obaw o zdrowie czy samochód. To wyróżnia nas na tle konkurencji” – dodaje Krzysztof Łachacz.

Jeśli zatem zamierzamy zakupić produkt do przechowywania garażowego, pamiętajmy, że w tym przypadku nie są najważniejsze atrakcyjny wygląd czy różnorodność oferowanych akcesoriów. Liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, które mierzymy sztywnością poszczególnych elementów boksu oraz jak najwyższą nośnością.

Informacje o firmie:

Firma Kart-Map powstała w 1985 roku i jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli metalowych w Polsce. Spółka posiada w swoim asortymencie około 150 produktów, których odbiorcami są klienci biznesowi. Systematycznie poszerza ofertę i modyfikuje ją pod kątem potrzeb nabywców. Firma oferuje również produkt dla klienta indywidualnego – boks garażowy.

Napisane przez Orchidea PR

Poczta Polska: Ekspresem w 10 minut dookoła Polski!

Rodzina Bioaron® – odporność i witaminowe wsparcie od Eksperta, któremu ufają mamy