w

Biżuteria dla butów od Loft37.pl

Concept personalizowanych butów zapoczątkowany przez LOFT37.PL spodobał się kobietom i najwyraźniej przyjął się na rynku. Świadczą o tym chociażby pojawiające się nowe firmy, naśladujące poczynania projektantek.

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka chcąc zaskoczyć klientki, wymyślają kolejne kreatywne koncepcje. Tym razem proponują oryginalne gadżety do butów. Dwa modele z kolekcji – balerinki SOFTY LOFTY i mokasyny KOPCIUSZKI możemy ubierać w różnorodne dodatki. Masz niepokorną naturę? Wybierz czaszki. Wolisz delikatniejsze akcenty? Zdecyduj się na kokardki, czy serduszka. W LOFT37.PL w oparciu o modele bazowe, zawsze stworzysz swoje wymarzone buty. Możesz wybrać fakturę skóry, kombinację kolorów i dodatki.

Niezmienne natomiast pozostają wygoda i wysoka jakość butów LOFT37.PL. Tworzą je włoskie komponenty, doskonałe, naturalne skóry oraz ręczna praca kilkunastu doświadczonych szewców.

Buty z wybranymi dodatkami kosztują: LOFTY SOFTY 327 zł, a mokasyny KOPCIUSZKI 422 zł Wszystkie już dostępne są w sklepie internetowym www.loft37.pl.

Napisane przez Black&White PR

Popularność pracy zdalnej wśród polskich przedsiębiorców – raport ClickMeeting

O nowoczesnym patriotyzmie na Mazowszu z Ministrem Krzysztofem Łaszkiewiczem