w

Bitdefender zajął pierwsze miejsce w teście VBSpam w czwartym kwartale 2022 roku

Technologia ochrony poczty Bitdefender została ponownie certyfikowana we wszystkich testach porównawczych przeprowadzonych przez premierową publikację online Virus Bulletin i zajęła pierwsze miejsce w teście VBSpam.

Co kwartał Virus Bulletin przeprowadza test VBSpam, który mierzy wydajność rozwiązań zabezpieczających pocztę e-mail i sposób, w jaki udaje im się aktualizować swoje usługi. Raport porównawczy ma na celu znalezienie najbardziej zrównoważonej oferty i skłonienie firm do ulepszania swoich produktów. W 70 edycji testu VBSpam Bitdefender był jedyną firmą spośród 11 uczestników, której produkt wyróżniał się we wszystkich analizowanych obszarach.

Nowy rekord oprogramowania Bitdefender

VBSpam+ to najwyższy certyfikat przyznawany przez światowego lidera w dziedzinie analizy oprogramowania zabezpieczającego. Aby uzyskać ten certyfikat, produkt musi uzyskać końcową ocenę co najmniej 98.

„Wyniki Bitdefender w teście VBSpam w czwartym kwartale 2022 r. są imponujące. Seria certyfikacji VBSpam+ produktu trwa nadal, tym razem z końcowym wynikiem 99,98, najwyższym wskaźnikiem wyłapywania phishingu w tym teście i bez fałszywych alarmów” – stwierdził pracownik Virus Bulletin.

Licząc tę nagrodę, Bitdefender zajął pierwsze miejsce w teście dla firmy, która jako jedyna uzyskała certyfikat VBSpam we wszystkich testach porównawczych kiedykolwiek przeprowadzonych przez Virus Bulletin. Do tej pory Bitdefender zdobył 33 nagrody VBSpam+ i jest rekordzistą pod względem większości kolejnych takich wyróżnień.

Bitdefender uczestniczy w programie testowania VBSpam Virus Bulletin od jego powstania w 2009 roku i uzyskał pozytywny wynik w każdym opublikowanym teście, w którym brał udział. W raporcie z testu VBSpam z grudnia 2022 roku Bitdefender zajął pierwsze miejsce i najlepsze wyniki wśród korpusu phishingowego. Ich solidne wyniki są stałe i osiągają 33 z rzędu nagrodę VBSpam+, która jest certyfikatem najwyższego poziomu w programie” – stwierdził Ionuț Răileanu (kierownik testowy VBSpam).

Rozwiązanie Bitdefender skutecznie blokuje wiadomości e-mail ze złośliwym spamem, ma optymalne wyniki fałszywych alarmów od 2015 roku i jest wydajne. Wyniki te dowodzą, że technologia ochrony poczty e-mail firmy Bitdefender zapewnia doskonałe wyniki, wykrywając nawet najbardziej wyrafinowane zagrożenia bezpieczeństwa poczty e-mail.

 

 

 

Udostępniono 21.12.2022

Źródło: https://businessinsights.bitdefender.com/bitdefender-ranked-first-in-the-q4-2022-vbspam-test

 

 Pozdrawiam | Kind regards

Piotr Rozmiarek | Account Manager

[email protected]

58 667 49 49 wew. 56

Nasz dom przestrzenią wolną od smogu

Audi celuje w podium na Rajdzie Dakar