w

Asystent kierowcy dla klientów Santander Leasing

W ramach usługi asysta prawna, klienci podróżujący za granicą mają dostęp do nielimitowanej infolinii, gdzie mogą uzyskać informację prawną dotyczącą zagadnień z zakresu różnych dziedzin prawa. Ponadto mogą liczyć na przesyłanie drogą elektroniczną aktualnych aktów prawnych, wzorów umów cywilnoprawnych, wzorów pism procesowych, czy informacji teleadresowych dotyczących: biur podatkowych, sądów, prokuratur, kancelarii adwokackich oraz kancelarii radcowskich.

Oferta skierowana do klientów Santander Leasing obejmuje także ryzyko wystąpienia nieszczęśliwego wypadku i gwarantuje pomoc w organizacji lub organizacji i pokryciu kosztów świadczeń rehabilitacyjnych takich jak np. wizyty u lekarza ortopedy, wizyty pielęgniarki, transportu medycznego, dostawy drobnego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego, organizacji i pokrycia kosztów wypożyczenia lub zakupu drobnego sprzętu medyczno–rehabilitacyjnego, czy organizacji i pokrycie kosztów samej rehabilitacji.

Dodatkowo program zawiera bogaty pakiet usług przydatnych podczas podróży. W przypadku wystąpienia nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, klienci mają zagwarantowane ubezpieczenie kosztów leczenia i pomoc assistance. W pakiecie dostępna jest organizacja i porycie kosztów badań i zabiegów ambulatoryjnych, konsultacji lekarskich, transport medyczny, zakup leków, hospitalizacja, leczenie stomatologiczne, czy naprawa protez. Ponadto ubezpieczenie zapewnia pomoc organizacyjną i pokrycie kosztów transportu ubezpieczonego do kraju zamieszkania, transportu zwłok, poszukiwania i ratownictwa górskim, a także szereg innych świadczeń przydatnych w różnych sytuacjach, które mogą wydarzyć się podczas podróży.

Szeroki pakiet usług assistance podczas podróży zagranicznej to podstawa. Kierowcom, którzy często podróżują z pewnością przydatna będzie infolinia prawna, gdzie w razie potrzeby mają nielimitowany dostęp do informacji. Z kolei koszty pomocy medycznej za granicą w zależności od problemu z jakim się zgłaszamy, mogą obejmować konsultacje lekarską, leczenie ambulatoryjne, transport medyczny, czy hospitalizację. Koszt podstawowej konsultacji lekarskiej w zależności od kraju może wahać się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego warto mieć ubezpieczenie zapewniające wsparcie w organizacji i pokryciu kosztów takiej pomocy – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska Sp. z o.o.

Ubezpieczenie przewiduje również możliwość ubezpieczenia bagażu podróżnego.

Kaspersky Hybrid Cloud Security chroni narzędzia do rozwoju oprogramowania

Kaspersky pomaga giełdzie kryptowalut Indacoin powstrzymywać oszukańcze operacje