w ,

ASB Poland dołącza do swoich struktur firmę księgową PGA Accounting

ASB Poland, wiodąca firma na rynku profesjonalnych usług doradczych i outsourcingowych dla biznesu, będąca częścią międzynarodowej grupy ASB, działającej w regionie CEE, dołącza do swoich struktur firmę księgową z bogatym doświadczeniem na rynku – PGA Accounting. W wyniku połączenia, ASB Poland znacząco wzmacnia swój zespół księgowy, a także otwiera w Płocku – czwarty już, po Warszawie, Toruniu i Wrocławiu – oddział w Polsce. Połączenie ze spółką PGA Accounting jest jednocześnie elementem zacieśniania współpracy z Polską Grupą Audytorską, świadczącą usługi audytorskie i doradcze.

ASB specjalizuje się w usługach outsourcingu w zakresie księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz cen transferowych, zarządzania powierniczego i obsługi korporacyjnej. Spółka jest obecna w Europie Środkowo-Wschodniej od 2002 roku i systematycznie zwiększa swój udział w rynku profesjonalnych usług dla biznesu. Połączenie z PGA Accounting jest już kolejną tego rodzaju transakcją ASB zrealizowaną w Polsce. Dzięki połączeniu spółek, ASB wzmacnia swoje zasoby o kolejnych 25 specjalistów, a łącznie zespół w Polsce będzie liczyć blisko 250 pracowników.

Od wielu lat rośniemy w tempie minimum 20% rocznie, znacznie wyprzedzając rynek. Ubiegły, 2022 rok zamknęliśmy z rekordowym, ponad 40% wzrostem. Mam szczere przekonanie, że nasza strategia dalszego, dynamicznego rozwoju ASB zarówno na Polsce, jak i regionie, zakładająca stałe i systematyczne rozszerzenie portfolio naszych usług w oparciu o współpracę z doświadczonymi praktykami i specjalistami w swoich dziedzinach, jest najlepszą receptą na sukces – mówi Przemysław Oleksy, Dyrektor Zarządzający ASB w Polsce. I nie chodzi mi tylko o nasz sukces, ale także – a właściwie przede wszystkim – o sukces naszych klientów. To ich potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu, a ASB nie ma być „tylko” dostawcą usług księgowych, podatkowych czy kadrowo-płacowych, ale również prawdziwym partnerem i filarem w rozwoju biznesu naszych klientów.

ASB obchodzi w tym roku 15-lecie swojej działalności w Polsce, a jako część międzynarodowej grupy firm doradczych od lat stawia na współpracę z klientami zagranicznymi. Od lat pracuje głównie dla spółek z kapitałem z Wielkiej Brytanii, USA oraz krajów azjatyckich. Wzmocnienie zespołu ekspertami PGA Accounting, pozwoli firmie na otworzenie się na nowy rynek, gdyż PGA Accounting posiada rozległe doświadczenie w obsłudze klientów z kapitałem z Włoch oraz zatrudnia ekspertów biegle władających językiem włoskim.

Z wielką przyjemnością informujemy o dołączeniu do ASB Poland – mówi Agnieszka Górecka, Członek Zarządu w PGA Accounting. Od lat dostarczamy Klientom praktyczne i dopasowane do potrzeb rozwiązania w zakresie księgowości, które mają umożliwić osiągnięcie celów biznesowych zamiast analiz teoretycznych. Teraz, dzięki współpracy z ASB, poszerzamy portfolio usług o doradztwo podatkowe, wsparcie transakcyjne, usługi korporacyjne, czy nawet wdrożenia systemów IT i automatyzację procesów. Dołączanie do struktur międzynarodowej grupy doradczej niesie także nowe perspektywy rozwoju zawodowego dla ekspertów, którzy tworzą zespół PGA Accounting.

W perspektywie najbliższych miesięcy Zarząd ASB planuje dalszą, systematyczną rozbudowę dotychczasowych struktur, także już z uwzględnieniem nowego oddziału w Płocku.

Obecnie ASB obsługuje kilkaset spółek z wielu branż, za pośrednictwem biur w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Pradze, Bratysławie i Budapeszcie.

Więcej na stronie https://asbgroup.eu/

Załączniki

Napisane przez ASB Poland

Toyota Financial Services po raz kolejny w gronie najlepszych pracodawców

Serce dla Ukrainy od Avon Garwolin