w , ,

50 zł kieszonkowego dla nastolatka w Credit Agricole

Credit Agricole właśnie ruszył z ofertą „KieszonkoweGO”. Akcja specjalna skierowana jest do osób w wieku 13-18 lat. W jej ramach najmłodsi klienci banku otrzymają premię 50 zł oraz kartę z wybranym przez siebie wizerunkiem za darmo. Żeby skorzystać z promocji wystarczy przyjść ze swoim rodzicem do dowolnej placówki banku i założyć Konto dla Ciebie GO! razem z kartą. Credit Agricole wpłaci posiadaczowi nowo założonego konta premię do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego od jego otwarcia. Akcja trwa do 31 marca.

– Otwarcie nastolakowi konta w banku to nie tylko wygoda dla właściciela rachunku, ale także jego rodziców. Nasze Konto dla Ciebie GO! to nowoczesna i atrakcyjna propozycja dla młodych. Wszyscy użytkownicy mają dostęp do intuicyjnej i wygodnej aplikacji CA 24 Mobile. Mogą także korzystać z najnowszych sposobów płatności: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Dzięki temu młodzi klienci nie tylko mają kontrolę nad swoim kieszonkowym, ale – co szczególnie ważne obecnie – nie muszą w ogóle korzystać z gotówki – mówi Marcin Data, dyrektor ds. rozwoju daily banking i produktów oszczędnościowych.

Posiadacze Konta dla Ciebie GO! nie płacą za jego prowadzenie oraz przelewy internetowe. Mogą bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także przelewać pieniądze do swoich znajomych przelewem na telefon. Dodatkowo, z kontem dla nastolatków, Credit Agricole daje możliwość skorzystania z rabatów w ramach największego Klubu Rabatowego w Polsce oraz oferuje funkcję CAsaver, która pozwala oszczędzać podczas codziennych zakupów.

Załączniki

Napisane przez Przemyslaw Przybylski

Oparta na sieci neuronowej platforma firmy Kaspersky odpowiada na pytania dotyczące przyszłości

Tarcza 7.0, czyli zmiany w przepisach dotyczących Tarczy 6.0