w

1-SZA KONFERENCJA „ZIKO DERMO BEAUTY FORUM”. SPOTKANIA Z DOSTAWCAMI, SZKOLENIA, WARSZTATY.

Już jutro, 24 maja rozpoczyna się pierwsza edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Ziko Dermo Beauty Forum” organizowanej dla personelu drogerii Ziko Dermo. Miejscem spotkań, warsztatów i prelekcji będzie Aparthotel „Termy Uniejów”. Podczas wydarzenia personel Ziko Dermo będzie miał okazję spotkać się z przedstawicielami największych, światowych i polskich marek dermokosmetycznych, pogłębić wiedzę na temat produktów, substancji aktywnych, nowinek dermokosmetycznych. Spotkanie będzie również okazją do wymiany doświadczeń i opinii oraz dyskusji o nowych trendach rynkowych. Konferencja Ziko Dermo Beauty Forum rozpoczyna serię wydarzeń związanych ze świętowaniem 10-lecia drogerii Ziko Dermo! 

W 2022 Ziko Dermo kończy 10 lat. A urodziny to czas na świętowanie, na podsumowania i na nowe propozycje dla Klientów. Pierwsza drogeria pod szyldem Ziko Dermo została otwarta właśnie w maju 2012 roku w Krakowie na os. Jagiellońskim. Dlatego też zorganizowana w maju Konferencja Ziko Dermo Beauty Forum rozpocznie serię wydarzeń – promocji i eventów związanych ze świętowaniem tego wyjątkowego jubileuszu.

Już od 10 lat każdego dnia w drogeriach Ziko Dermo pomagamy naszym Klientom dobrać pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb i dokonywać najlepszych wyborów dotyczących dermokosmetyków. Podstawą naszej działalności jest profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę personel. Tworzą go wykwalifikowane dermokonsultantki i dermokonsultanci, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat pielęgnacji skóry, składników aktywnych i potrafią doradzić każdemu Klientowi w kwestii odpowiedniego doboru dermokosmetyków. Ich wiedza wynika z gruntownego wykształcenia zawodowego, licznych wewnętrznych, jak i zewnętrznych szkoleń merytorycznych.

Konferencja Ziko Dermo Beauty Forum będzie doskonałą okazją do dalszego rozwoju personelu drogerii Ziko Dermo w celu przeniesienia obsługi Klienta w naszych drogeriach na jeszcze wyższy poziom.

W pierwszym dniu naszego wydarzenia zespół dermokonsultantek i dermokonsultatów drogerii Ziko Dermo spotka się z przedstawicielami największych firm dermokosmetycznych takich jak: L’Oréal Polska, LABORATOIRE NATIVE GALDERMA POLSKA,  NUXE Polska, Perrigo Poland, Dr Irena Eris S.A.,  LABORATOIRES EXPANSCIENCE Polska. Przy specjalnie przygotowanych przez dostawców stoiskach będzie można porozmawiać m.in. o nowych produktach i liniach kosmetycznych oraz przetestować preparaty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Spotkania te będą również okazją do wymiany doświadczeń, opinii i dyskusji o nowych trendach rynkowych. Program konferencji został przygotowany w taki sposób, aby każdy z wystawców mógł się zaprezentować szerokiej publiczności i opowiedzieć o swojej firmie, jej planach i rozwoju dotyczącym asortymentu.

Drugi dzień Konferencji zapowiada się również bardzo intensywnie. Będzie to czas wypełniony warsztatami i szkoleniami, podczas których Dermokonsultantki i Dermokonsultanci pogłębią swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod obsługi klienta oraz zasad holistycznej pielęgnacji. Praktyczne warsztaty z wykorzystaniem rzeczywistych case study będą z pewności inspirujące i pouczające.

Ziko Dermo Beauty Forum to także doskonała okazja do bliższego poznania się wszystkich pracowników drogerii Ziko Dermo. Konferencja da im możliwość wymiany opinii, doświadczeń, umiejętności, a także pogłębienia relacji koleżeńskich.

Załączniki

Napisane przez Ziko

OXFELD – nowa marka w portfolio spółki DADELO S.A.

Energetyka i prawo energetyczne – teraźniejszość i perspektywy na przyszłość